Piątkowy wieczór z muzyką organową.
W piątek, 17-go października w kościele p.w. Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju odbył się koncert w ramach tegorocznej Jesieni Organowej. Przybyłych gości powitał Ksiądz Andrzej Jankoski,Proboszcz Parafii p.w. Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju oraz pani Ewa Sierlecka w imieniu organizatora przedsięwzięcia ,Buskiego Stowarzyszenia Kulturalnego. Koncert poprowadził Pan Paweł Szywalski ,kierownik artystyczny. Kolejno zaprezentowali się publiczności, Kliknij by przeczytać całość artykułu…









