Laudate Dominum!
To był niezapomniany wieczór, wspaniałej muzyki, pięknych prezentacji ,eleganckiej oprawy ,a przede wszystkim kolejnego miłego spotkania w siódmym dniu „Jesieni Organowej”. Kościół p.w. Św.Brata Alberta w Busku-Zdroju wypełnił śpiew Chóru Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie i starannie dobrane utwory organowe prezentowane przez miechowskiego organistę ,Mariusza Kramarza. Chór dyrygowany przez Panią Alicję Gaweł-Kramarz zachwycił znakomitym brzmienie Kliknij by przeczytać całość artykułu…










